Wakacje!

Życzymy wszystkim słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Widzimy się we wrześniu!

Wakacje!

1. Czytelnik może wypożyczać książki wyłącznie na swoje nazwisko.
  2. Nie można wypożyczonych książek przekazywać osoba postronnym.
  3. Jednorazowo można wypożyczyć 3 książki na okres 3 tygodni.
  4. Jeżeli czytelnik nie przeczytał książki, a wypożyczalnia nie ma na nią nowych zamówień, może przed upływem terminu zwrotu przynieść książkę i poprosić
    o sprolongowanie terminu.
  5. Prośbę czytelnika o zarezerwowanie mu książki uwzględnia się w kolejności zamówień.
  6. O ile czytelnik nie zgłosił się po zarezerwowaną książkę w wyznaczonym terminie, bibliotekarz może ją wypożyczyć innemu czytelnikowi.
  7. Uczeń, w którego domu panuje choroba zakaźna nie może korzystać
    z biblioteki.
  8. W mini czytelni można korzystać ze wszystkich zbiorów.
  9. Z księgozbioru i czasopism można korzystać tylko na miejscu nie wynosząc ich poza czytelnię.
  10. Czytelnik ma dostęp do zbiorów tylko w obecności bibliotekarza.
  11. Przed opuszczeniem czytelni należy zwrócić czytane książki bibliotekarzowi.