WYWIADÓWKA

21 listopada 2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się wywiadówka dla rodziców uczniów naszej szkoły. Po niej zaplanowane jest zebranie Rady Rodziców.

WYWIADÓWKA

1. Czytelnik może wypożyczać książki wyłącznie na swoje nazwisko.
  2. Nie można wypożyczonych książek przekazywać osoba postronnym.
  3. Jednorazowo można wypożyczyć 3 książki na okres 3 tygodni.
  4. Jeżeli czytelnik nie przeczytał książki, a wypożyczalnia nie ma na nią nowych zamówień, może przed upływem terminu zwrotu przynieść książkę i poprosić
    o sprolongowanie terminu.
  5. Prośbę czytelnika o zarezerwowanie mu książki uwzględnia się w kolejności zamówień.
  6. O ile czytelnik nie zgłosił się po zarezerwowaną książkę w wyznaczonym terminie, bibliotekarz może ją wypożyczyć innemu czytelnikowi.
  7. Uczeń, w którego domu panuje choroba zakaźna nie może korzystać
    z biblioteki.
  8. W mini czytelni można korzystać ze wszystkich zbiorów.
  9. Z księgozbioru i czasopism można korzystać tylko na miejscu nie wynosząc ich poza czytelnię.
  10. Czytelnik ma dostęp do zbiorów tylko w obecności bibliotekarza.
  11. Przed opuszczeniem czytelni należy zwrócić czytane książki bibliotekarzowi.