Zebranie dla Rodziców

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie dla Rodziców, które odbędzie się 12 września 2018 r. o godz. 17.00 w szkole.

Zebranie dla Rodziców

1. Czytelnik odpowiada osobiście za książki i czasopisma, z których korzysta.
  2. Czytelnik przechowuje wypożyczone książki w okładce.
  3. Książek i czasopism nie wolno niszczyć (robić notatek na marginesach, zaginać kartek, kreślić itp.)
  4. Czytelnik zobowiązany jest odkupić zagubiona lub zniszczona książkę.
  5. O ile odkupienie nie jest możliwe, powinien dostarczyć inna książkę wskazana przez bibliotekarza.
  6. Zbiór czytelni stanowi własność społeczną, którą powierza się opiece czytelników.
  7. Książkę należy szanować i obchodzić się z nią jak z przyjacielem.