Dzień 25 maja - sobota, jest dniem pracy za 2 maja. W tym dniu odbywają się lekcje zgodnie z czwartkowym planem zajęć.

1. Czytelnik odpowiada osobiście za książki i czasopisma, z których korzysta.
  2. Czytelnik przechowuje wypożyczone książki w okładce.
  3. Książek i czasopism nie wolno niszczyć (robić notatek na marginesach, zaginać kartek, kreślić itp.)
  4. Czytelnik zobowiązany jest odkupić zagubiona lub zniszczona książkę.
  5. O ile odkupienie nie jest możliwe, powinien dostarczyć inna książkę wskazana przez bibliotekarza.
  6. Zbiór czytelni stanowi własność społeczną, którą powierza się opiece czytelników.
  7. Książkę należy szanować i obchodzić się z nią jak z przyjacielem.
Copyright © 2019 SP8 RUDOŁTOWICE  Rights Reserved.