INNOWACJE PEDAGOGICZNE REALIZOWANE w NASZEJ SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

1. „Ortografia i czytanie niech zabawą się stanie” - innowacja autorstwa mgr Sylwii Kościelny

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć wpomagających z j. polskiego.

2.   „Polonistyczne wędrówki” - innowacja autorstwa mgr Sylwii Kościelny

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć rozwijających zainteresowania  j. polskim.

3. „Z matematyką za pan brat” - innowacja autorstwa mgr Krystyny Żemła

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć wpomagających z matematyki.

INNOWACJE REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

1. „MATEMATYCZNE ZABAWY” – innowacja organizacyjna autorstwa mgr Krystyny Żemły.

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć koła matematycznego.

2. „PRZEŻYCIA UCZĄ -  DRAMA NA ZAJĘCIACH KOŁA POLONISTYCZNEGO” – innowacja metodyczna autorstwa mgr  Sylwii Kościelny

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć koła polonistycznego.

3. „W ORTOGRAFICZNEJ SIECI”innowacja metodyczna autorstwa mgr  Sylwii Kościelny

Adresat innowacji: uczniowie klas IV – VI

Realizacja innowacji: podczas zajęć wyrównawczych.