SZKOŁA SP8 RUDOŁTOWICE


SP8 jest szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów i wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantujemy nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby uczeń czuł się u nas pewnie i bezpiecznie.

Get Adobe Flash player

Lp.

Imię i nazwisko 

Nauczany przedmiot 

Stopień awansu 

1.

Katarzyna Wybrańczyk 

Dyrektor szkoły
Plastyka, informatyka, technika

Nauczyciel dyplomowany 

2.

Katarzyna Michniok-Hyła 

Edukacja wczesnoszkolna - kl. I 

Nauczyciel dyplomowany 

3.

Dorota Psik

Edukacja wczesnoszkolna - kl. II 

Nauczyciel dyplomowany  

4.

Aleksandra Szromek  

Edukacja wczesnoszkolna - kl. III 

Nauczyciel dyplomowany 

5.

Dorota Górniok

J. polski, historia kl. IV, VIII,

wych. kl. IV

Nauczyciel dyplomowany 

6.

Bogumiła Włoch 

Wychowanie fizyczne, EDB,

wych. kl. V

Nauczyciel kontraktowy 

7.

Sylwia Kościelny 

J. polski, historia kl. V - VII,

wych. kl. VI

Nauczyciel dyplomowany 

8.

Joanna Niesyto 

J. angielski kl. I – III, V – VII, muzyka, wych. kl. VII 

Nauczyciel dyplomowany 

9.

Krystyna Żemła 

Matematyka IV, VI, VII

informatyka IV, V, VII, VIII

zaj. komputerowe VI, technika IV, V, zaj. techniczne VI, wych. kl. VIII

Nauczyciel dyplomowany 

10.

Katarzyna Nowak

Matematyka kl. V i VIII

Nauczyciel dyplomowany 

11.

Adrianna Czylok 

Fizyka, chemia 

Nauczyciel dyplomowany 

12.

Beata Kudala

Biologia

Nauczyciel dyplomowany

13.

Alicja Paszek - Czubczyńska

J. angielski kl. IV VIII

Nauczyciel dyplomowany

14.

Alina Witosza

J. niemiecki

Nauczyciel dyplomowany

15.

Bożena Ananicz 

Plastyka, świetlica  

Nauczyciel kontraktowy 

16.

Sonia Łopuszyńska-Wiatr

Przyroda, geografia

Nauczyciel kontraktowy 

17.

Barbara Błach

Religia kl. I - IV

Nauczyciel dyplomowany

18.

Paweł Sontag

Religia kl. V - VIII

Brak stopnia awansu

19.

Anna Wojtanowicz

WOS

Nauczyciel kontraktowy

20.

Katarzyna Wolnarek

Pedagog

Nauczyciel kontraktowy

21.

Natalia Leśniewska

Pedagog

Nauczyciel kontraktowy

22.

Katarzyna Utrata

Logopeda

Nauczyciel mianowany 

23.

Dorota Kocur

Oligofrenopedagog

Nauczyciel dyplomowany 

24.

Katarzyna Muszik

Surdopedagog

Nauczyciel dyplomowany 

25.

Elżbieta Konieczny 

Biblioteka

Nauczyciel kontraktowy 

26.

Wioleta Pal-Sojka

WDŻ

Nauczyciel mianowany 

27.

Iwona Magdziarz

Tyflopedagog

Nauczyciel mianowany

28.

Dorota Piętka 

Pedagog/logopeda

Nauczyciel mianowany 

29.

Bogusława Rudzińska 

 Świetlica, plastyka

Nauczyciel mianowany 

30.

Katarzyna Skrzypczyk

Pedagog

Nauczyciel mianowany 

 

 

Copyright © 2019 SP8 RUDOŁTOWICE  Rights Reserved.