0

Dnia 29.09.2017 roku na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbyły się Pszczyńskie eliminacje do ogólnopolskiego turnieju pod szyldem Tymbarka „Z podwórka na stadion”.

Naszą szkołę reprezentowały drużyna chłopców, a także dziewcząt w kategorii U-12 . Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nasi chłopcy mogli się zmierzyć z zawodnikami ze Studzienic, Piasku, Czarkowa i Łąki. Rozgrywki były bardzo emocjonujące, każdy chciał się zaprezentować jak najlepiej. Ostatecznie nasza drużyna chłopców zajęła V miejsce otrzymując pamiątkową statuetkę. Dziewczyny natomiast zmierzyły się z drużyną z Czarkowa, Studzienic i Jankowic. Walczyły do ostatniego gwizdka i ostatecznie uplasowały się na II miejscu. Gratulujemy!!!

Drużyna dziewcząt w składzie: Mariola Michalik, Roksana Paszek, Maja Bołdys, Zuzanna Skrzypczyk, Antonina Szczyrbowska, Oliwia Kaszta , Martyna Sojka.

Drużyna chłopców w składzie: Tomasz Gątarz, Wojciech Kędzior, Jakub Niemiec, Tomasz Piłatyk, , Bartosz Lubiński, Antoni Trela, Paweł Łuka, Wiktor Maroszek. Przyg. Boumiła Włoch

„ Czwartki lekkoatletyczne” czas zacząć

Dnia 14.09.2017 roku rozpoczęła się XVIII edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”. Prawo startu w zawodach mają dziewczęta i chłopcy w następujących konkurencjach biegowych i technicznych: 60m, 300m, 600m dziewczęta/1000m chłopcy, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową. Naszą szkołę reprezentowała grupa 10 uczniów – chłopcy i dziewczęta z klasy IV, V i VI.

Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

II miejsce Maja Bołdys w skoku wzwyż uczennica klasy V

II miejsce Artur Bednarczyk w skoku wzwyż uczeń klasy VI

III miejsce Patrycja Trefon w skoku wzwyż uczennica klasy V

Zachęcamy wszystkich do kolejnych wspólnych wyjazdów na zawody sportowe, gdzie kształtujemy naszą sprawność fizyczną, uczymy się zasady fair play, a przy okazji świetnie się bawimy w gronie kolegów i koleżanek. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.:)

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

Alicja Piórko, Karolina Kościelny, Tomasz Gątarz, Wojciech Kędzior, Sebastian Wojciech, Antoni Trela, Maja Bołdys, Patrycja Trefon, Paweł Łuka, Artur Bednarczyk. Przyg. Bogumiła Włoch