„Czwartki lekkoatletyczne” czas zacząć

13 września rozpoczęła się XIX edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”- runda jesienna. Prawo startu w zawodach miały dziewczęta i chłopcy w następujących konkurencjach 60m, 300m, 600m-dziewczęta i 1000m chłopcy, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

Patryk Dzida, Nikodem Minkiewicz, Maksymilian Pitura, Mariusz Sojka, Wojciech Kędzior, Mariola Michalik, Martyna Moń, Hanna Koczy, Aleksandra Hołda, Natalia Ryba, Karol Wyrobek, Bartłomiej Janik, Mateusz Anderko, Roksana Paszek, Tomasz Gątarz, Karolina Kościelny, Maja Bołdys. Antonina Szczyrbowska, Antonina Jochem, Jakub Jochem, Wiktoria Kaszta, Zofia Motyka, Martyna Sojka, Antoni Trela, Zuzanna Skrzypczyk, Kinga Sandecka.

Miejsce na podium zdobyły następujące osoby:

Mariola Michalik – II miejsce rzut piłeczką palantową

Wojciech Kędzior – II,III miejsce bieg na 1000m

Antonia Szczyrbowska- I,II miejsce skok wzwyż, III miejsce bieg na 60m

Maja Bołdys – I, II miejsce skok wzwyż, I miejsce bieg na 300m,

Martyna Sojka – II miejsce rzut piłeczką palantową, II miejsce bieg na 300m

Antoni Trela – III miejsce rzut piłeczką palantową

Zuzanna Skrzypczyk – III miejsce rzut piłeczką palantową

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach bardzo serdecznie gratulujemy! Przyg. B. Włoch