W związku z zawiązaniem się Komitetu Strajkowego w naszej szkole, od dnia 8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się strajk nauczycieli i będzie trwał do odwołania.

Nieobecność uczniów w szkole nie będzie miała wpływu na obliczanie frekwencji.

W chwili obecnej świetlica prowadzi zajęcia opiekuńcze. Jeżeli potrzebujecie Państwo opieki dla swojego dziecka prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Na bieżąco będą do Państwa przesyłane informacje o sytuacji w naszej szkole. Prosimy o śledzenie wiadomości umieszczanych na szkolnej stronie www, w dzienniku elektronicznym oraz w mediach.

W dniach od poniedziałku 15.04.2019 r. do środy 17.04.2019 r. odbywać się będą egzaminy klasy 8.
Wyżej wymienione dni, dla reszty uczniów są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktycznych.
Od czwartku 18.04. 2019 r. do wtorku 23.04.2019 r. trwa przerwa świąteczna.

Rok Szkolny 2017/2018

Zarząd Rady Rodziców:

Przewodniczący - p. Maciej Solarski

Zastępca - p. Monika Kołoczek

Skarbnik - p.

Sekretarz - p. Magdalena Szczyrbowska

Komisja Rewizyjna:

Powołana Rada Rodziców przyjęła następujące kwoty składek:

45 zł - za pierwsze dziecko uczęszczające do SP 8 w Rudołtowicach

35 zł - za drugie dziecko uczęszczające do SP 8 w Rudołtowicach

Trzecie i każde następne dziecko uczęszczające do naszej szkoły jest zwolnione ze składki.

Ustalone kwoty można wpłacać skarbnikom klas lub na konto bankowe Rady Rodziców:

Bank Spółdzielczy w Pszczynie nr rachunku 28844800040037908930000001

Copyright © 2019 SP8 RUDOŁTOWICE  Rights Reserved.