Jasełka

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Jasełka, które odbędą się w naszej szkole 13 grudnia br. o godz. 18.00.

Lp.

Program zebrania - zagadnienia główne

1.

13.IX.2016 r.

Zebranie rodziców połączone z wywiadówką.

1. Spotkanie z Dyrektorem Szkoły:

- Przedstawienie wyników ewaluacji wewnętrznej przeprowadzonej w   szkole  w roku szk. 2015/2016.

- Kalendarz roku szkolnego.

- Przedstawienie planu pracy szkoły na rok 2016/2017.

- Podziękowania dla rodziców, którzy wsparli szkołę w okresie wakacji.
- Zapoznanie rodziców z podstawowymi dokumentami regulującymi życie szkoły - po zmianach.
- Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i socjalna w szkole.
- Oferty zajęć pozalekcyjnych.

- Dziennik elektroniczny.

2. Spotkanie z wychowawcą:
- Przedstawienie planu wychowawczego.
- Przedstawienie propozycji wycieczek klasowych.
- Wybory klasowej rady rodziców - trójek klasowych.
- Ustalenia dotyczące komunikacji z rodzicami w tym formy zwalniania i   usprawiedliwiania nieobecności uczniów na zajęciach edukacyjnych.

- Dziennik elektroniczny.
- Sprawy różne.
- Indywidualne konsultacje na temat postępów w nauce i zachowania uczniów

3. Spotkanie trójek klasowych

2.

17.XI.2016 r.

Wywiadówka śródokresowa.

1. Zebranie ogólne dla rodziców uczniów kl I - VI

- prelekcja dla rodziców w ramach pedagogizacji

2. Spotkanie z wychowawcą:

- Informacja o postępach uczniów w nauce i zachowaniu.

- Zapoznanie ze stopniem realizacji plan wychowawczego.

- Sprawy bieżące.

- Rozmowy indywidualne.

3.

1.II.2017 r.

Zebranie rodziców połączone z wywiadówką.

1. Spotkanie z Dyrektorem Szkoły:

- podsumowanie pracy szkoły w I półroczu.

2. Wywiadówka podsumowująca I półrocze:

- Podsumowanie wyników w nauczaniu i zachowaniu za I półrocze roku   szkolnego 2016/2017.

- Informacja o uzyskanych ocenach na półrocze.

- Sprawy różne.

4.

26.IV.2017 r.

Wywiadówka śródokresowa:

- Informacja o postępach uczniów w nauce i zachowaniu
  - Pedagogizacja rodziców w ramach rozpoznanych potrzeb zespołu klasowego, zgodnie z planem wychowawcy klasowego.