Nauczyciele

 

Lp.

Imię i nazwisko 

Nauczany przedmiot 

Stopień awansu 

1.

Katarzyna Wybrańczyk 

Dyrektor szkoły
Plastyka, informatyka, technika

Nauczyciel dyplomowany 

2.

 Katarzyna Michniok-Hyła

Edukacja wczesnoszkolna - kl. II

Nauczyciel dyplomowany 

3.

 Dorota Psik

Edukacja wczesnoszkolna - kl. III

Nauczyciel dyplomowany  

4.

Aleksandra Szromek  

Edukacja wczesnoszkolna - kl. I

Nauczyciel dyplomowany 

5. 

Agnieszka Kalka

Matematyka kl. IV, V, VII,

fizyka kl. VII, VIII,

wych. kl. VII

Nauczyciel dyplomowany 

6.

Dorota Górniok

J. polski kl. VII, VIII,

historia kl. IV, VI, VII, VIII,

wych. kl.VIII,

WDŻ kl. IV - VIII

Nauczyciel dyplomowany 

7.

Bogumiła Włoch 

Wychowanie fizyczne kl. IV - VIII,

EDB kl. VIII ,

Nauczyciel mianowany

8.

Sylwia Kościelny 

J. polski kl. IV, V, VI, 

historia kl. V,

WOS kl. VIII,

wych. kl. V

Nauczyciel dyplomowany 

9.

Krystyna Żemła 

Matematyka kl. VI, VIII

informatyka kl. IV - VIII,

technika kl. IV - VI,

wych. kl. VI

Nauczyciel dyplomowany 

10.

Beata Kudala

Biologia kl. V - VIII,

chemia kl. VII, VIII

Nauczyciel dyplomowany

11.

Judyta Nieć

J. angielski kl.  I - VI,

świetlica

Nauczyciel kontraktowy

12.

Alicja Paszek - Czubczyńska

J. angielski kl.  VII, VIII

Nauczyciel dyplomowany

13.

Alina Witosza

J. niemiecki kl. VII, VIII

Nauczyciel dyplomowany

14.

Bożena Ananicz 

Plastyka kl. IV - VII, świetlica  

Nauczyciel mianowany

15.

Aleksandra Niemiec

Muzyka kl. IV - VII,

Nauczyciel dyplomowany

16.

Barbara Błach

Religia kl. I - III

Nauczyciel dyplomowany

17.

vacat

Religia kl. IV - VIII

 

18.

Dorota Piętka

Pedagog, logopeda, doradztwo zawodowe

Nauczyciel mianowany

19.

Katarzyna Augustyn

Pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie

Nauczyciel mianowany

20.

Katarzyna Muszik

Surdopedagog

Nauczyciel dyplomowany 

21.

Elżbieta Konieczny 

Przyroda kl. IV,

geografia kl. V - VIII,

wych. kl. IV

Biblioteka

Nauczyciel mianowany

22.  Magdalena Bernatek Psycholog Nauczyciel początkujący